Następny mecz:  Barcelona  -  Espanyol     ·  Czwartek, 25 stycznia 21:30  ·  2. mecz 1/4 finału Puchar Króla Canal + Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Jordi Alba: Messi jest najlepszy na świecie i ma przewagę nad innymi

 11 stycznia 2018, 23:45

 Łukasz Lewtak

Źródło: AS

 30 komentarzy

Jordi Alba, który w rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu Króla z Celtą Vigo zaliczył dwie asysty do Leo Messiego i zdobył gola, udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów po zakończeniu spotkania.

- To był ważny mecz. W pierwszym spotkaniu padł wynik 1:1 i to było niebezpieczne. Graliśmy dobrze, szybko strzeliliśmy dwa gole. Nie umiałbym jednak powiedzieć, czy to były nasze najlepsze minuty. Pierwsza połowa na pewno była wspaniała. Jesteśmy w dobrej formie i jesteśmy zadowoleni z wyniku.

- Posiadanie Messiego w zespole to luksus. Dla mnie to fenomenalne. Zawsze szukamy się na boisku i obaj możemy strzelać gole, tak jak dziś. Messi jest najlepszy w historii. Jest najlepszy na świecie i ma przewagę nad innymi. Trzeba się nim cieszyć i oby został z nami na długo. Gra spektakularnie już od dwunastu lat i udowadnia, że jest najlepszy na świecie.

Udostępnij:

Komentarze (30)

Gorące tematy