Następny mecz:  Betis  -  Barcelona     ·  Dziś o 20:45  ·  20. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Real Sociedad - Barcelona: przewidywane składy

14 stycznia 2018, 09:28

Źródło: Marca/Mundo Deportivo/Sport

72 komentarze

W ostatnim meczu pierwszej rundy LaLigi Barcelona zawita na Anoeta, gdzie nie wygrała od 2007 roku. Drużyna Ernesto Valverde ma jednak na koncie 28 spotkań bez porażki i liczy na przerwanie złej passy na stadionie Realu Sociedad. Na jakich piłkarzy postawi dziś trener Blaugrany?

Swoje przewidywania opublikowały Mundo Deportivo, Sport i Marca. Co ciekawe wszystkie trzy dzienniki stawiają na identyczne zestawienie Barcelony. Ich zdaniem od pierwszej minuty zagrają dziś ter Stegen, Sergi Roberto, Piqué, Vermaelen, Jordi Alba, Busquets, Paulinho, Rakitić, Iniesta, Messi i Suárez.

Wszystkie trzy dzienniki są niemal w 100% zgodne również co do zestawienia Realu Sociedad. Jedyna rozbieżność dotyczy obsady pozycji bramkarza, gdzie Mundo Deportivo umieszcza Toño, a Sport i Marca - Rulliego. Poza tym od pierwszej minuty powinni dziś zagrać Odriozola, Llorente, Navas, Kevin, Prieto, Illarramendi, Zurutuza, Januzaj, Willian José i Oyarzabal.