Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Bojan: Żyję we śnie

 28 listopada 2007, 12:28

 IceMan

 Brak komentarzy

Młodziutki napastnik FC Barcelony jeszcze do niedawna grał w zespole Barçy B, gdzie miał spędzić także kolejny sezon. Gracz miał być powoływany tylko na pojedyncze spotkania, a na co dzień grać w drugiej drużynie Dumy Katalonii. Przed samym rozpoczęciem sezonu zdecydowano jednak, iż młodzian będzie oficjalnie zawodnikiem pierwszego zespołu. Wielu krytykowało ten pomysł twierdząc, iż nastoletni snajper nie będzie miał zbyt wielu okazji do gry, co może niekorzystnie wpłynąć na rozwój jego kariery. Pewnie nawet sam Bojan nie spodziewał się, iż już podczas pierwszego sezonu w zespole Azulgrany będzie mu szło tak dobrze...

We wczorajszym spotkaniu z Olympique Lyon zagrał od pierwszej minuty, co dla wielu było sporą niespodzianką. Sam piłkarz również nie ukrywał zaskoczenia, ale był jednocześnie świadom jak duża presja na nim spoczywa. "Rzeczywiście nie spodziewałem się okazji do gry, ale nie ukrywam, iż jestem bardzo pozytywnie zaskoczony", mówi sam zainteresowany.

Mimo, iż ma zaledwie 17 lat to już teraz potrafi pokazać się z dobrej strony, jeśli tylko otrzyma szansę. We wczorajszym pojedynku z Mistrzem Francji młodzian miał udział przy obu golach dla Barçy, a asysta przy pierwszym golu była wręcz wyśmienita.

Hiszpan zastąpił Henry'ego - z bardzo dobrym skutkiem. "Żyję we śnie" mówi Bojan. Przed meczem zawodnik nie czuł żadnego podenerwowania, wręcz przeciwnie, czuł się pewnie i komfortowo. Krkic był zadowolony z wyniku i awansu z pierwszego miejsca, ale nie ukrywał, iż jeden punkt kosztował całą drużynę wiele wysiłku: "Mecz był trudny, nasz przeciwnik grał bardzo twardo. Wysoko ustawiona linia obrony sprawiała nam wiele kłopotów, ale potrafiliśmy wykorzystac ich błędy."

[źródło: Marca/Sport]

Udostępnij:

Komentarze (0)

Gorące tematy