Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Llibre: Gdybym mógł, zamknąłbym przed Laportą bramy stadionu

 29 listopada 2007, 18:54

 mumix

 Brak komentarzy

Prezydent Espanyolu, Daniel Sánchez Llibre wyznał, iż nie utrzymuje żadnych kontaktów z prezydentem FC Barcelona, Joanem Laportą. Llibre powiedział, że w związku ze zbliżającym się pojedynkiem jego drużyny z Blaugraną, nie odbędzie się żadne spotkanie dyrekcji obu zespołów. Swoje słowa argumentował tym, że obydwa kluby nie utrzymują ze sobą żadnego kontaktu. Warto dodać, że przedmeczowe spotkania prezydentów przy posiłku, należą do tradycji Ligi Hiszpańskiej.

Kontynuując swoją wypowiedź prezydent Espanyolu, posunął się jeszcze dalej, twierdząc że gdyby tylko była taka sposobność, wcale nie wręczałby Laporcie zaproszenia na sobotni mecz, który odbędzie się na obiekcie Espanyolu.

Kontakt między klubami został zerwany dwa lata temu, gdy Espanyol poprosił Barçę o wypożyczenie Javiera Savioli. Konflikt rozgorzał na dobre po tym, gdy zawodnik zadeklarował chęć przeniesienia się do rywala "zza miedzy". Wszelkie relacje między klubami upadły, a w zapomnienie odeszły nawet wspomniane wcześniej przedmeczowe, obiadowe spotkania prezydentów.

Udostępnij:

Komentarze (0)

Gorące tematy