Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Kadra na Espanyol; trójka piłkarzy Barçy 'B'

 30 listopada 2007, 14:27

 Kuba

 Brak komentarzy

Frank Rijkaard wybrał osiemnastu zawodników, którzy znajdą się w protokole meczowym na spotkanie derbowe z Espanyolem. Na liście znalazło się trzech piłkarzy Barçy ‘B'.

Kadra na arcyważny mecz z odwiecznym rywalem niesie ze sobą wiele niespodzianek. Holenderski szkoleniowiec nie może skorzystać z usług: Henry'ego, Eto'o, Deco, Thurama, Edmílsona, Oleguera, Giovaniego oraz Sylvinho. Aby zapełnić lukę po tych ośmiu zawodnikach, Frank Rijkaard powołał następujących piłkarzy z drużyny rezerw: Marca Crosasa, Alberto Botíę i Víctora Sáncheza.

Crosas niemalże zawsze trenuje z pierwszą drużyną, niejednokrotnie był już także powoływany do gry w spotkaniach ligowych. Z drugiej strony Botía i Sánchez otrzymują powołanie po raz pierwszy.

Botía, ma 18 lat, jest silnym fizycznie środkowym obrońcą. Sánchez natomiast potrafi grać w środku pola, cechuje go duża wszechstronność.

Alberto Botía i Víctor Sánchez mają już swoje numery, są to kolejno 29 i 30.

Pełna lista powołanych: Valdés, Jorquera, Márquez, Xavi, Ezquerro, Iniesta, Puyol, Bojan, Milito, Messi, Ronaldinho, Abidal, Zambrotta, Gudjohnsen, Touré Yaya, Botía, Víctor Sánchez i Marc Crosas.

[źródło: FCBarcelona.com]

Udostępnij:

Komentarze (0)

Gorące tematy