Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Rijkaard: Chcemy się zemścić

 30 listopada 2007, 15:52

 Kuba

 Brak komentarzy

Frank Rijkaard stwierdził, iż jego piłkarze do jutrzejszego meczu z Espanyolem przystąpią z chęcią zemsty. W zeszłym sezonie Barcelona na wzgórzu Montjuic poległa 1:3, natomiast na Camp Nou zremisowała 2:2.

Holender na temat jutrzejszego meczu powiedział: "Moi piłkarze będą walczyć o zwycięstwo z całych sił nie tylko ze względu na zeszły sezon, ale także dlatego, iż spotkanie derbowe jest niesamowicie ważne.".

Szkoleniowiec Dumy Katalonii nie szczędził także komplementów pod adresem rywala: "Espanyol jest zespołem wszechstronnym i dobrze zorganizowanym, ma kilka talentów i będzie walczył o zwycięstwo", kontynuował.

Holender wyraził swoje zdanie na temat kolegi po fachu, Ernesto Valverde, twierdząc iż jest on "skuteczny", a jego drużyna "jedną z najlepszych w lidze". Frank Rijkaard ośmielił się także wypowiedzieć na jego temat jako ewentualnego szkoleniowca Blaugrany: "Według mnie to dobra opcja, ma wszystko, aby prowadzić tak wielką drużynę".

W dalszej części wywiadu czarnoskóry trener wypowiedział się na temat Thierry'ego Henry, który obecnie jest kontuzjowany. "Mam nadzieje, że jak najszybciej powróci do zespołu. Rozmawiałem z piłkarzem i potrzebuje on trochę czasu, aby powrócić do pełni sił.", dodał.

[źródło: Sport]

Udostępnij:

Komentarze (0)

Gorące tematy