Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

FCBarca.com prezentuje: Okiem kibica

 30 października 2014, 20:02

 Redakcja

 127 komentarzy

W znanym skeczu kabaretu Ani Mru Mru dwóch sportowych dziennikarzy napotyka kłopoty podczas relacji „z terenu”. Znamy je z wielu transmisji sportowych. W pewnym momencie pojawiają się zakłócenia na łączach i fundamentalny problem: kto ma komu przekazać głos?!

Na FCBarca.com nie mamy takich dylematów. Głos oddajemy Wam, naszym Czytelnikom!

Kilka miesięcy temu prezentowaliśmy Wam artykuły różnych autorów spoza grona redakcyjnego. Znacie się z ciekawych dyskusji w komentarzach lub na forum. Prezentowane teksty reprezentują wysoki poziom merytoryczny i językowy. Zawsze spotykały się z Waszymi entuzjastycznymi reakcjami.

Felietony publikowane dotychczas nie unikały tematów kontrowersyjnych ani ostro formułowanych opinii. Chcemy, aby tak zostało. Różnorodność publikacji wzbogaca Serwis i dodaje kolorytu toczonym na FCBarca.com dyskusjom. Są sytuacje, kiedy „ilu kibiców, tyle opinii”.

Regularność

Teksty opatrzone znacznikiem „Okiem kibica” pojawiały się na FCBarca.com z różną częstotliwością. Wynikało to z bieżących wydarzeń sportowych, tematów wokół klubu, harmonogramu innych publikacji oraz liczby otrzymanych felietonów.

Teraz nadchodzi właściwy moment, by zmienić zasady tych publikacji. Chcemy nadać tekstom z działu „Okiem kibica” większą regularność. Dzięki temu będziecie wiedzieli dokładniej, kiedy można się ich spodziewać na FCBarca.com.

FCBarca.com wyznacza trendy

Od lat dostrzegamy tendencję do interaktywizacji mediów wirtualnych. Jesteśmy pod tym względem przykładem dla innych stron o tej tematyce na polskim rynku. Użytkowników naszych profili na Facebooku i Twitterze przybywa każdego dnia. Otwarcie działu „Okiem kibica” w takiej formie to kolejny ważny krok w rozwoju FCBarca.com.

Napisz do nas!

Jako Redakcja postaramy się, by artykuły z cyklu „Okiem kibica” były częste i różnorodne. Was, wszystkich fanów FC Barcelony i naszych Czytelników, serdecznie zachęcamy do przesyłania swoich tekstów w formatach Word - .doc, .docx oraz pdf na adres:

okiemkibica@fcbarca.com

Z wielką przyjemnością będziemy publikować artykuły zarówno tych z Was, których teksty są znane i cenione na łamach FCBarca.com, jak i zupełnych debiutantów. Każdy z Was może przysłać swój tekst, wystarczy spojrzeć na Barçę... „okiem kibica”. Do dzieła!

Żyj pasją i pisz dla FCBarca.com!

---

UWAGA! Redakcja zastrzega sobie prawo do publikacji jedynie wybranych artykułów nadesłanych przez Czytelników, a co za tym idzie do odpowiedzi tylko na wybrane wiadomości. Przesyłając do nas swój tekst, zgadzasz się na jego publikację na łamach FCBarca.com, ale akceptujesz fakt, że może nie zostać on nigdy opublikowany. Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, prosimy nie przesyłać do nas swoich felietonów.

Udostępnij:

Sonda: Czy spróbujesz swoich sił w nowym dziale "Okiem kibica" na FCBarca.com?

Komentarze (127)

Gorące tematy