Rafinha zerwał więzadło krzyżowe

Looky

17 września 2015, 11:20

Mundo Deportivo/FCBarcelona.cat

1136 komentarzy

Potwierdzają się najgorsze prognozy w sprawie kontuzji Rafinhi. Badania przeprowadzone dziś rano potwierdziły zerwanie więzadła krzyżowego przedniego prawego kolana, a to oznacza, że zawodnik będzie musiał poddać się operacji. To może być dla niego nawet koniec sezonu - informuje Mundo Deportivo.

Jeszcze w nocy, po wylądowaniu na barcelońskim lotnisku El Prat, Rafinha przeszedł szczegółowe badania w klinice Creu Blanca. Około 3:30 wszedł do środka i pół godziny później on i jego ojciec Mazinho opuścili placówkę mając bardzo poważne miny. Luis Enrique miał wczoraj rację, mówiąc po meczu, że uraz zawodnika nie wygląda dobrze.

W nocy do kliniki Creu Blanca, która specjalizuje się w szczegółowych badaniach rezonansem magnetycznym, przybył również lekarz FC Barcelony Ricard Pruna. Rafinha szedł o kulach, choć był w stanie postawić stopę na podłodze. W oficjalnym komunikacie kataloński klub poinformował, że piłkarz zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie. W najbliższych dniach przejdzie operację.

Rafinha
Rafinha
  • Typ kontuzji:
  • Data odniesienia kontuzji: 16.09.2015
  • Przewidywany czas powrotu: 6-7 miesięcy

Kontuzja

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Komentarze (1136)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To nie może a niestety jest koniec sezonu dla Rafinhi, leczesnie oraz rahabilitacja także dojscie mentalnie do pionu niestety portwa. Szkoda, cholernie szkoda, w momencie gdy zaczął dawać jakas wartosc dodaną to taki pech... Oby to nie ciągneło sie za nim przez dalszą część kariery.

« Powrót do wszystkich komentarzy