Rafinha zerwał więzadło krzyżowe

Looky

17 września 2015, 11:20

Mundo Deportivo/FCBarcelona.cat

1136 komentarzy

Potwierdzają się najgorsze prognozy w sprawie kontuzji Rafinhi. Badania przeprowadzone dziś rano potwierdziły zerwanie więzadła krzyżowego przedniego prawego kolana, a to oznacza, że zawodnik będzie musiał poddać się operacji. To może być dla niego nawet koniec sezonu - informuje Mundo Deportivo.

Jeszcze w nocy, po wylądowaniu na barcelońskim lotnisku El Prat, Rafinha przeszedł szczegółowe badania w klinice Creu Blanca. Około 3:30 wszedł do środka i pół godziny później on i jego ojciec Mazinho opuścili placówkę mając bardzo poważne miny. Luis Enrique miał wczoraj rację, mówiąc po meczu, że uraz zawodnika nie wygląda dobrze.

W nocy do kliniki Creu Blanca, która specjalizuje się w szczegółowych badaniach rezonansem magnetycznym, przybył również lekarz FC Barcelony Ricard Pruna. Rafinha szedł o kulach, choć był w stanie postawić stopę na podłodze. W oficjalnym komunikacie kataloński klub poinformował, że piłkarz zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie. W najbliższych dniach przejdzie operację.

Rafinha
Rafinha
  • Typ kontuzji:
  • Data odniesienia kontuzji: 16.09.2015
  • Przewidywany czas powrotu: 6-7 miesięcy

Kontuzja

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Komentarze (1136)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ponadto źle postawiony tytul niusa. Powinno być" Rzeźnik Najgolan być może swoim bezmyślnym zagraniem pozbawił gry przez najbliższy rok Rafinhi.

« Powrót do wszystkich komentarzy