Następny mecz:  Barcelona  -  Girona     ·  Niedziela, 23 września 20:45  ·  5. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Rafinha zerwał więzadło krzyżowe

 17 września 2015, 11:20

 Looky

Źródło: Mundo Deportivo/FCBarcelona.cat

 1136 komentarzy

Potwierdzają się najgorsze prognozy w sprawie kontuzji Rafinhi. Badania przeprowadzone dziś rano potwierdziły zerwanie więzadła krzyżowego przedniego prawego kolana, a to oznacza, że zawodnik będzie musiał poddać się operacji. To może być dla niego nawet koniec sezonu - informuje Mundo Deportivo.

Jeszcze w nocy, po wylądowaniu na barcelońskim lotnisku El Prat, Rafinha przeszedł szczegółowe badania w klinice Creu Blanca. Około 3:30 wszedł do środka i pół godziny później on i jego ojciec Mazinho opuścili placówkę mając bardzo poważne miny. Luis Enrique miał wczoraj rację, mówiąc po meczu, że uraz zawodnika nie wygląda dobrze.

W nocy do kliniki Creu Blanca, która specjalizuje się w szczegółowych badaniach rezonansem magnetycznym, przybył również lekarz FC Barcelony Ricard Pruna. Rafinha szedł o kulach, choć był w stanie postawić stopę na podłodze. W oficjalnym komunikacie kataloński klub poinformował, że piłkarz zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie. W najbliższych dniach przejdzie operację.

Udostępnij:

Informacje o kontuzji

Kontuzjowany: Rafinha
Data wystąpienia kontuzji: 16.09.2015
Przewidywany czas powrotu: 6-7 miesięcy

Komentarze (1136)

Gorące tematy