Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Graj w Fantasy Champions League z FCBarca.com!

 29 września 2015, 01:28

 Redakcja

 75 komentarzy

Już dzisiaj rusza druga kolejka fazy grupowej elitarnej Ligi Mistrzów - rozgrywek, które co roku przyciągają przed telewizory miliony widzów i w których FC Barcelona zawsze jest jednym z największych faworytów. Z tej okazji redakcja FCBarca.com zaprasza do wspólnej zabawy w znanej grze internetowej!

Razem ze startem nowego sezonu Ligi Mistrzów rusza znana i zdobywająca coraz większą popularność gra internetowa Fantasy Champions League. Pierwsza kolejka posłużyła jako rozgrzewka, a wszelkie punkty będą liczone dopiero od drugiej serii, dlatego warto dołączyć do tej zabawy już teraz. 

W zeszłym roku rywalizowało razem z nami ponad dwa tysiące osób, dlatego w tym roku powtarzamy zabawę i specjalnie dla Was stworzyliśmy prywatną ligę FCBarca.com! W specjalnym dziale po zakończeniu każdej kolejki będziemy podsumowywać wyniki.

O co chodzi?

Na wstępie warto zaznaczyć, że gra jest całkowicie bezpłatna. Po rejestracji dostajemy budżet, który wykorzystujemy na najlepszych (naszym zdaniem) piłkarzy tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Wybrani zawodnicy zdobywają dla nas punkty na prawdziwym boisku. Proste? Chyba tak. Jeżeli chcecie dowiedzieć się dokładnie, za co przyznawane są poszczególne punkty, a także chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat gry - przeczytajcie regulamin (tutaj). Niestety dostępny jest wyłącznie w języku angielskim, dlatego nie bójcie się wysyłać wiadomości z pytaniami lub zadawać je w komentarzach. Na pewno postaram się pomóc.

Wszystkie drużyny należy zgłosić do wtorku do 20:30 - wtedy startuje kolejna edycja Fantasy Champions League. Jeżeli po danej kolejce będziecie chcieli coś zmienić, zawsze będzie możliwość przeprowadzenia transferów (jeden bezpłatny, za każdy następny będą wam odejmować punkty).

Jeszcze raz przypominamy, że Fantasy Champions League startuje dopiero od drugiej kolejki, dlatego jeżeli jeszcze nie stworzyliście składu, to warto zrobić to już teraz, a później dołączyć do naszej ligi. Pierwsza kolejka Ligi Mistrzów posłużyła jedynie jako rozgrzewka dla zabawy, a wszelkie punkty będą liczone dopiero od dzisiejszych spotkań.

Nagrody!

W tym roku przygotowaliśmy także nagrody rzeczowe dla najlepszych uczestników. Zwycięzca prywatnej ligi FCBarca.com otrzyma przedmeczową koszulkę FC Barcelony. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca przewidziana jest treningowa wersja oficjalnej piłki Ligi Mistrzów.

Gdzie grać?

Grę Fantasy Champions League znajdziecie na oficjalnej stronie UEFA (pod tym linkiem). Kiedy już stworzycie swoją wielką drużynę, dołączcie do prywatnej ligi FCBarca.com i bawcie się razem z nami! Żeby dołączyć do naszej ligi, wystarczy wkleić ten kod: 8024117. A teraz stwórzcie swój zespół i dołączajcie do ligi FCBarca.com - niech wygra najlepszy!

Liga FCBarca.com: 8024117

Regulamin gry

Udostępnij:

FC Barcelona w Lidze Mistrzów

Wyniki, tabele, statystyki, wszystko co musisz wiedzieć o Lidze Mistrzów!

Komentarze (75)

Gorące tematy