Następny mecz:  Barcelona  -  Girona     ·  Niedziela, 23 września 20:45  ·  5. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Barcelona - Las Palmas: najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com

1 października 2017, 18:27

Redakcja

29 komentarzy

Niedziela, 1 października 16:15, 7. kolejka La Liga, Miejsce: Camp Nou, Sędzia: José Luis Munuera Montero Transmisja: Eleven
FC Barcelona 3:0 UD Las Palmas

Sergio Busquets 49'

Lionel Messi 70', 77'

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Las Palmas zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Seria zwycięstw trwa

Pomimo skomplikowanej sytuacji w Barcelonie, grze przy pustych trybunach i bardzo przeciętnej postawie zespołu w pierwszej połowie Dumie Katalonii udało się odnieść kolejne zwycięstwo w lidze. Odrodzenie drużyny po przerwie i znacznie lepsza gra kolektywna pozwoliły liderowi utrzymać się na prowadzeniu w ligowej tabeli.

Najgorsze: Zejście Iniesty przed czasem

Kapitan pojawił się na boisku w drugiej połowie i znacząco przyczynił się do poprawy gry całego zespołu. Niestety zejście z murawy przed zakończeniem meczu może świadczyć o tym, że Iniesta nabawił się kontuzji. Oby to nie było nic poważnego.