Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Zidane: Nie trzeba niczego zmieniać

23 grudnia 2017, 15:56

Źródło: Marca

92 komentarze

Zinedine Zidane udzielił wypowiedzi dla mediów po porażce 0:3 z Barceloną na Santiago Bernabéu.

Wrażenia: Złe, zaczęliśmy dobrze, w pierwszej połowie mecz był wyrównany, ale porażka boli. To ciężka przegrana, ale taka jest piłka. To dla nas bardzo trudny mecz.

Skład: To ja podejmuję decyzje i tyle. Z Kovaciciem graliśmy inaczej, musiał pilnować Messiego i zrobił to dobrze. Tak zdecydowaliśmy przed meczem.

Czerwona kartka Carvajala: Takie rzeczy czasem się zdarzają. Myślałem o zmianach, a tu straciliśmy drugiego gola i do tego czerwona kartka. Wtedy było to już inne spotkanie.

Druga połowa: Popełniliśmy błąd, źle broniliśmy, na tym poziomie decydują szczegóły. Nie szalejmy, to ciężka porażka, ale nie trzeba niczego zmieniać. Nigdy się nie poddamy. Teraz pora na przerwę świąteczną, nie będziemy o tym myśleć, tylko cieszyć się czasem z rodziną. Liga jeszcze się nie skończyła.