Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Trwają rozmowy w sprawie odejścia Deulofeu [AKTUALIZACJA]

 10 stycznia 2018, 12:26

 Łukasz Lewtak

Źródło: Sport

 128 komentarzy

Jak informują włoskie media, agent Gerarda Deulofeu Ginés Carvajal poleci niedługo do Mediolanu, gdzie ma spotkać się z działaczami Interu. Niewykluczona jest również rozmowa z przedstawicielami Napoli.

Inter i Napoli to dwa kluby, które już od pewnego czasu interesują się Gerardem Deulofeu. Według doniesień Sportu skrzydłowy woli odejść do zespołu z Mediolanu. Barcelona wolałaby sprzedać zawodnika, jednak włoskie kluby chętniej by go wypożyczyły. Niewykluczone jest również wypożyczenie z obowiązkiem wykupu. Jak informuje Sky Italia, Barça chce zarobić na transferze definitywnym Deulofeu 18-20 milionów euro.

Deulofeu może chcieć opuścić Camp Nou, aby grać cześciej i mieć szansę na występ na mistrzostwach świata w Rosji. Julen Lopetegui miał go zapewnić, że jeśli regularnie będzie pojawiał się na boisku, ma duże szanse na powołanie na mundial. Sport informuje, że dziś Deulofeu i jego agent spotkają się z przedstawicielami Barcelony i obie strony mają postarać się o wypracowanie najlepszego możliwego rozwiązania.

AKTUALIZACJA

Telewizja RAI informuje, że Deulofeu jest o krok od przejścia do Napoli. Klub z Neapolu ma zapłacić za transfer definitywny skrzydłowego 18 milionów euro kwoty stałej i dwa miliony zmiennych.

Udostępnij:

Komentarze (128)

Gorące tematy