Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Estadio Deportivo: Nahuel przejdzie do Barçy B

 11 stycznia 2018, 12:26

 Łukasz Lewtak

Źródło: Estadio Deportivo

 5 komentarzy

Estadio Deportivo informuje, że 21-letni pomocnik Nahuel, który jest obecnie wypożyczony z Villarrealu do Betisu, wzmocni drużynę Barçy B.

Zdaniem Estadio Deportivo Betis, Villarreal i Barcelony doszły już do pełnego porozumienia w sprawie przejścia Hiszpania do zespołu Gerarda Lópeza. Nahuel otrzymywał szanse od Quique Setiena, ale ich nie wykorzystał, dlatego klub z Sewilli chciał, aby zawodnik opuścił drużynę w zimowym okienku transferowym.

Nahuel spędził w Betisie łącznie 1,5 roku. Teraz postara się o to, aby jego talent na dobre rozwinął się w Barcelonie B. Media informują, że zawodnik trafi na Mini Estadi na zasadzie transferu definitywnego, jednak nie informują, na jaki okres podpisze on umowę.

Mundo Deportivo podkreśla, że Pep Segura chciał sprowadzić do Barcelony B innego piłkarza Betisu, Fabiana Ruiza, który strzelił bramkę w ostatnich derbach Sevilli, jednak zawodnik nie chciał występować w Segunda División, w związku z czym jego transfer był niemożliwy do zrealizowania.

Udostępnij:

Komentarze (5)

Gorące tematy