Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Abidal sprostował wypowiedź na temat Messiego

 11 stycznia 2018, 17:15

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 12 komentarzy

Jak pisaliśmy wczoraj, Éric Abidal opowiedział o swojej chorobie w wywiadzie "Ma part d’ombre" (Moja ciemna strona). Jednym z przytoczonych wydarzeń była historia dotycząca Leo Messiego, zmanipulowana później przez program "El Chiringuito".

- Byli tacy, którzy uważali, że jestem przeraźliwie chudy. Przed meczem wysłałem im nagranie, w którym życzyłem im powodzenia. Powiedziałem, żeby się o mnie nie martwili, że cały czas tu jestem. Wiesz, jaka była odpowiedź Messiego? "Nie wysyłaj nam już więcej takich rzeczy, bo sprawiają nam przykrość" – takie słowa przypisano francuskiemu obrońcy. "El Chiringuito" reklamował ten wywiad tweetem: „Uwaga! Messi poprosił Abidala, by nie mówił więcej o swojej chorobie. Więcej o 3 w naszym programie”.

Éric Abidal sprostował te słowa na Twitterze: „Kiedy wysłałem wideo w celu podniesieniu kolegów na duchu, Leo Messi nigdy nie powiedział mi, żebym nie wysyłał im takich rzeczy, ani że nie chciał nic wiedzieć o mojej chorobie. Powiedział, że nie podobało mu się oglądanie mnie w tym stanie, ale nigdy nie powiedział mi nic złego”.

Udostępnij:

Komentarze (12)

Gorące tematy