Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Barcelona - Celta: najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com

11 stycznia 2018, 23:31

Robert Wojtczak

43 komentarze

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Celtą zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Demolka w pierwszej połowie

W zaledwie 15 minut Barcelona rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące awansu do kolejnej rundy Pucharu Króla. Dwa gole Messiego po dwóch asystach Jordiego Alby praktycznie "zabiły" mecz i było już wiadomo, że zespół Juana Carlosa Unzué nie zdoła sprawić niespodzianki. Przypuszczenia były prawdiłowe, Barça grała koncertowo i po pierwszej połowie prowadziła 4:0.

Najgorsze: Senna druga połowa

Rozstrzygnięcie meczu w pierwszej połowie spowodowało, że Barcelona spuściła z tonu i nie atakowała już z taką intensywnością. Okazje podbramkowe zdarzały się, ale z perspektywy kibica druga część meczu była znacznie mniej atrakcyjna. Trudno jednak na to narzekać w kontekście pewnego awansu do ćwierćfinału Pucharu Króla.