Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Iniesta: W moim wieku nie myślę, że przyjdzie ktoś nowy i mnie zastąpi

 12 stycznia 2018, 09:32

 Julia Cicha

Źródło: Marca

 14 komentarzy

Andrés Iniesta jest zadowolony z transferu Coutinho oraz podkreśla, że nie planuje odchodzić z Barcelony.

28 meczów bez porażki: Nie wiem, czy kiedykolwiek mieliśmy już taką serię. Trzeba o tym pamiętać. Utrzymuje nas wysoko w rozgrywkach. Każdy mecz ma swoją historię.

Real Madryt: Wszyscy rywale zasługują na szacunek. Czasem mniejsza drużyna może skomplikować przeciwnikowi życie.

Coutinho: Zawsze mówiłem, że w Barcelonie muszą grać najlepsi. Coutinho to jeden z najlepszych, ma wrodzony talent, przyszedł, by dalej się tu rozwijać. W wieku 33 lat nie myślę, że przyjdzie ktoś, kto sprawi, że zakończę karierę. Coutinho dołączy do drużyny i mam nadzieję, że osiągniemy postawione cele.

Konkurencja: Nie wpływa na mnie przyjście Coutinho. To kolega. Co dobre dla klubu, jest dobre dla wszystkich. Trener zdecyduje, kto będzie występować. Czuję się dobrze, gram. Coutinho będzie jednym z zawodników, nie będzie między nami nic dziwnego.

Cena Coutinho: To jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji, lubimy ten profil piłkarza. Jest szybki, utalentowany, dobrze radzi sobie w grze obiema nogami. Ma dobre środowisko do rozwoju. Cenę ustala rynek, najważniejsze, że to nasz zawodnik.

Adaptacja Coutinho: Kiedy mamy tak dobrego piłkarza, każdy może grać, bo każdy ma swoje umiejętności. W ten sposób można zdobyć wszystko.

Puchar Króla: Mamy ponad dwudziestoosobowy skład, ale decyduje trener. Znajdą się mecze dla wszystkich. Najważniejsze jest, by wszyscy byli w rytmie.

Udostępnij:

Komentarze (14)

Gorące tematy