Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Yerry Mina przeszedł badania medyczne

 12 stycznia 2018, 11:44

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Sport, Mundo Deportivo, FCBarcelona.cat

 75 komentarzy

Yerry Mina przeszedł dziś rano badania medyczne przed oficjalną prezentacją, która odbędzie się jutro.

Kolumbijczyk zwiedzał dziś swoje nowe miejsce pracy. 23-latek oglądał klubowe obiekty w Ciutat Esportiva. Po różnych badaniach medycznych, które odbyły się w szpitalu w Barcelonie, a następnie w Sant Joan Despí, Yerry Mina udał się na tradycyjną sesję zdjęciową przed Camp Nou.

Oficjalna prezentacja Yerry’ego Miny odbędzie się jutro. O 12:15 Kolumbijczyk ma podpisać pięcioletni kontrakt, o 13:15 dojdzie do sesji zdjęciowej na murawie Camp Nou, a o 14:00 odbędzie się konferencja prasowa z udziałem piłkarza.

Yerry Mina udzielił dziś również swojego pierwszego wywiadu dla Barça TV jako zawodnik Barcelony.

Kolumbijczyk wyraził radość z transferu do Blaugrany. – Dla mnie jest to nieopisana duma, ponieważ zawsze o tym marzyłem. Teraz mam okazję być tutaj i tworzyć drużynę z tymi wspaniałymi postaciami. Liczę, że wiele się nauczę od najlepszych. Tacy piłkarze jak Messi, Piqué, Umtiti są najlepsi na świecie. Mam nadzieję, że będę dzielić z nimi sukcesy i osiągać nasze cele. Najważniejsze jest zdobywanie trofeów – powiedział.

– Barcelona to bardzo solidna drużyna, kompaktowa, często utrzymująca się w posiadaniu piłki. Jest najlepszym zespołem na świecie – dodał Kolumbijczyk.

Udostępnij:

Komentarze (75)

Gorące tematy