Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Granero: Wylosowanie Barcelony wcale nie było dla nas najgorszą możliwością

 12 stycznia 2018, 16:00

 Grzegorz Zioło

Źródło: Mundo Deportivo

 63 komentarze

Esteban Granero, pomocnik Espanyolu, ocenił wynik losowania par ćwierćfinałów Pucharu Króla. Los zrządził, że w tej fazie rozgrywek dojdzie do derbów Barcelony. Piłkarze lokalnego rywala Blaugrany są wyjątkowo zmotywowani i chcą sprawić niespodziankę w rywalizacji z liderem LaLigi.

– Do tej fazy dotarło osiem drużyn i wszyskie chcą rywalizować o najwyższe cele. Nie ma wątpliwości, że Barcelona będzie dla nas trudnym rywalem, ale jesteśmy w stanie awansować. Pojedynek derbowy stanowi dodatkową motywację. Wylosowanie Barcelony wcale nie było dla nas najgorszą możliwością. Wręcz przeciwnie, wielu ludzi związanych z Espanyolem chciało, żebyśmy trafili właśnie na nią. To dla nas doskonała okazja, żeby zrewanżować się za ostatnią porażkę i pokazać, na co nas stać – zapewnia Granero.

Zawodnik Espanyolu twierdzi, że marzenia o wyeliminowaniu Barcelony są jak najbardziej realne. – Oczywiście, że mamy szansę. Będziemy mieli okazję zagrać przeciwko drużynie kompletnej, ale nie zapominajmy, że to derby. Poza tym my też przechodzimy okres dobrej formy. Chcemy sprawić radość kibicom i myślę, że wielu z nas cieszy się z takiego wyniku losowania. Przygotowania rozpoczniemy po meczu z Athletikiem i podejdziemy do nich pełni optymizmu – podsumował Granero.

Udostępnij:

Komentarze (63)

Gorące tematy