Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Media: Sergi Roberto blisko przedłużenia umowy

 18 stycznia 2018, 20:30

 Julia Cicha

Źródło: Marca/Mundo Deportivo

 24 komentarze

Po ogłoszeniu dziś rano przedłużenia kontraktu przez Gerarda Piqué hiszpańskie media donoszą, że następny w kolejce do podpisania nowej umowy jest Sergi Roberto. Mundo Deportivo podaje, że negocjacje są na zaawansowanym etapie po ostatnich spotkaniach obu stron, a Marca informuje nawet o zawarciu wstępnego porozumienia.

Pep Segura, Oscar Grau i agent Sergiego Roberto Josep Maria Orobitg mieli się niedawno spotkać, a także wymieniać między sobą maile. Obie strony przyznają, że na kolejnym spotkaniu może dojść do zawarcia porozumienia. Obecnie ustalane są szczegóły zarobków zawodnika. Mówi się o kontrakcie do 2022 roku z klauzulą odstępnego w wysokości 400 milionów euro.

Marca podaje z kolei, że zawarto wstępne porozumienie, a Roberto podpisze umowę, gdy zostanie ona zredagowana. Klub ogłosi to w najbliższych dniach. Madrycki dziennik również wspomina o kontrakcie do 2022 roku oraz klauzuli w wysokości 400 milionów euro, ale nie zostało to potwierdzone przez żadną ze stron. Barcelona od dawna pracuje nad zatrzymaniem Sergiego Roberto, którego dotychczasowa klauzula wynosiła jedynie 40 milionów. Wychowanek chce jednak pozostać w stolicy Katalonii i nie dał się skusić innym klubom.

Udostępnij:

Komentarze (24)

Gorące tematy