Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Mazinho potwierdza przejście Rafinhi do Interu

 20 stycznia 2018, 14:28

 Majerr

Źródło: Sport

 8 komentarzy

Rafinha przejdzie na zasadzie wypożyczenia do Interu. Takie doniesienia katalońskich mediów potwierdził dzisiaj ojciec i reprezentant pomocnika FC Barcelony Mazinho, który w rozmowie z dziennikarzami globoesporte wyjawił, dlaczego jego syn zdecydował się na taki ruch.

– Celem przejścia Rafinhi na wypożyczenie z opcją wykupu jest po prostu regularna gra. W Barcelonie bardzo ciężko wywalczyć sobie występy w wyjściowym składzie. Jest wielu ważnych graczy, a ta sytuacja trwa od pięciu lat. Rafinha miał pecha z kontuzjami w ostatnich dwóch latach. Chce grać i czuć się szczęśliwy, robiąc to, co lubi w tak wyśmienitym klubie jak Inter.

– Chcemy, aby przez te trzy czy cztery miesiące przed ogłoszeniem listy powołanych na mundial Rafinha miał szansę walczyć o miejsce w składzie reprezentacji Brazylii. On wykorzysta tę szansę w Interze. Jego celem jest bycie szczęśliwym grając w piłkę.

– Rafinha ma ważny kontrakt z Barçą do 2020 roku, jednak jesteśmy w trakcie zawierania wstępnej umowy z Interem do 2021 roku. To 3-letnie porozumienie, które dojdzie do skutku w momencie uruchomienia zapisu o wykupie.

Udostępnij:

Komentarze (8)

Gorące tematy