Ronaldinho uważa, że Yerry Mina odniesie sukces w Barcelonie

Julia Cicha

13 marca 2018, 15:30

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Ronaldinho wierzy, że Yerry Mina zaadaptuje się w Barcelonie. W wywiadzie dla dziennika El Tiempo Brazylijczyk opowiedział o najnowszym transferze Barçy.

Były napastnik wie, jak trudno jest przyjść do Barcelony, ponieważ „ma ona możliwość zatrudnienia najlepszych zawodników na świecie na każdej pozycji”. Ronaldinho uważa jednak, że Mina jest utalentowany i ma przed sobą przyszłość w stolicy Katalonii. Jako faworyta tegorocznego mundialu podaje oczywiście Brazylię i wierzy, że Neymar będzie gotowy do gry mimo ciężkiej kontuzji stopy, przez którą nie pojawi się na boisku do końca sezonu. Następnym z faworytów Ronniego jest Argentyna. Mimo problemów w eliminacjach awansowała, a wg byłego piłkarza Barçy „jeśli przyjrzeć się piłkarzom, widać, że indywidualnie Argentyńczycy są bardzo dobrzy, przez co stanowią jedną z najsilniejszych drużyn na świecie”.

Ponadto Ronaldinho powiedział, że rywalizacja między Messim a Cristiano Ronaldo „jest dobra dla piłki, którą wszyscy kochamy”. Zapytany o własną przyszłość, powiedział, że nie widzi się w roli prezesa ani trenera żadnego klubu. Nie zamierza zajmować się piłką nożną. Jest wdzięczny za możliwość spełnienia marzeń, ale teraz poświęci się muzyce, swojej drugiej pasji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Fajnie, że taka osobistość pokłada tak duże nadzieje w naszym nowym stoperze. Myślę, że to dla niego naprawdę wiele znaczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy