Następny mecz:  Barcelona  -  Girona     ·  Niedziela, 23 września 20:45  ·  5. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Ronaldinho uważa, że Yerry Mina odniesie sukces w Barcelonie

 13 marca 2018, 15:30

 Julia Cicha

Źródło: Mundo Deportivo

 15 komentarzy

Ronaldinho wierzy, że Yerry Mina zaadaptuje się w Barcelonie. W wywiadzie dla dziennika El Tiempo Brazylijczyk opowiedział o najnowszym transferze Barçy.

Były napastnik wie, jak trudno jest przyjść do Barcelony, ponieważ „ma ona możliwość zatrudnienia najlepszych zawodników na świecie na każdej pozycji”. Ronaldinho uważa jednak, że Mina jest utalentowany i ma przed sobą przyszłość w stolicy Katalonii. Jako faworyta tegorocznego mundialu podaje oczywiście Brazylię i wierzy, że Neymar będzie gotowy do gry mimo ciężkiej kontuzji stopy, przez którą nie pojawi się na boisku do końca sezonu. Następnym z faworytów Ronniego jest Argentyna. Mimo problemów w eliminacjach awansowała, a wg byłego piłkarza Barçy „jeśli przyjrzeć się piłkarzom, widać, że indywidualnie Argentyńczycy są bardzo dobrzy, przez co stanowią jedną z najsilniejszych drużyn na świecie”.

Ponadto Ronaldinho powiedział, że rywalizacja między Messim a Cristiano Ronaldo „jest dobra dla piłki, którą wszyscy kochamy”. Zapytany o własną przyszłość, powiedział, że nie widzi się w roli prezesa ani trenera żadnego klubu. Nie zamierza zajmować się piłką nożną. Jest wdzięczny za możliwość spełnienia marzeń, ale teraz poświęci się muzyce, swojej drugiej pasji.

Udostępnij:

Komentarze (15)

Gorące tematy