Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Mundo Deportivo: Denis Suárez nie planuje opuszczenia Barcelony

 19 marca 2018, 15:00

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Mundo Deportivo

 55 komentarzy

Denis Suárez nie cieszy się zaufaniem Ernesto Valverde i jego przyszłość w Barcelonie jest bardzo niepewna. Według Mundo Deportivo pomocnik nie podjął jednak jeszcze żadnej decyzji i w tej chwili nie rozważa opuszczenia klubu.

Obecny sezon nie jest najlepszy dla Denisa Suáreza. 24-latek nie otrzymuje zbyt wielu szans na grę, a na murawie spędził zaledwie 923 minuty. Przybycie Coutinho pogorszyło jego sytuację, a dodatkowo Valverde często stawia na André Gomesa. Na domiar złego w spotkaniu z Espanyolem o Superpuchar Katalonii Denis doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry na około trzy tygodnie.

W sprawie Denisa pojawiły się nawet ostatnio doniesienia, mówiące o tym, że pomocnik odejdzie do Anglii po zakończeniu sezonu. Według Mundo Deportivo 24-latek nie podjął jednak żadnej decyzji odnośnie swojej przyszłości i rozważy wszystkie możliwości dopiero w lecie. Do tego czasu Denis ma skupić się na walce o miejsce w składzie Barcelony.

Mundo Deportivo informuje ponadto, że absencje Suáreza nie wynikają z chęci oszczędzania na umowie z Manchesterem City. Przypomnijmy, że Barcelona musi zapłacić The Citizens 800 tysięcy euro za każde 10 meczów pomocnika w barwach Blaugrany. Barça zapewnia, że brak gry 24-latka wynika jedynie z decyzji trenera. Kataloński dziennik donosi też, że klub i piłkarz zrezygnowali z opcji transferu do innego klubu w zimowym okienku.

Udostępnij:

Komentarze (55)

Gorące tematy