Następny mecz:  Barcelona  -  Girona     ·  Niedziela, 23 września 20:45  ·  5. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Mascherano przed mundialem: Jestem żołnierzem – to moja ostatnia bitwa i będę walczył o życie

 25 maja 2018, 15:12

 Ela Rudnicka

Źródło: Mundo Deportivo

 15 komentarzy

Były obrońca FC Barcelony Javier Mascherano udzielił wypowiedzi na temat swojego udziału w tegorocznych mistrzostwach świata w Rosji.

Javier Mascherano opisuje siebie inaczej niż inni. - Jestem żołnierzem, będę gotowy wykonywać wszystkie zadania wyznaczone przez trenera, zarówno na boisku, jak i poza nim. Tak wygląda obecnie moje zadanie. To będzie moja ostatnia bitwa i będę walczył o życie – dam z siebie wszystko. Przez całe życie rywalizuję; moim zadaniem będzie utrudnienie trenerowi wyboru zawodników w jak największym stopniu. Ciężko zapracowałem na wszystko, co udało mi się osiągnąć.

Argentyńczyk zdaje sobie jednak sprawę, że będzie musiał walczyć, żeby znaleźć się w pierwszym składzie. - Rozumiem doskonale, w jakiej jestem sytuacji, ale wiem też, że jestem w stanie dać dużo drużynie. Wiem, na co mnie stać, ale wiem też, jakie popełniam błędy. Mimo wszystko zawsze staram się dać z siebie wszystko, co mam najlepsze - podkreśla były zawodnik Barcelony i obecny reprezentant Argentyny.

Fot. Дмитрий Пукалик / CC BY-SA 3.0

Udostępnij:

Komentarze (15)

Gorące tematy