Następny mecz:  Barcelona  -  Girona     ·  Niedziela, 23 września 20:45  ·  5. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Luciano Spalletti: Na razie nie możemy kupić Rafinhi

 24 maja 2018, 21:00

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 61 komentarzy

Trener Interu Mediolan Luciano Spalletti powiedział dziś, że włoski klub nie może obecnie kupić Rafinhi, jeśli chce spełnić wymagania Finansowego Fair Play.

Włoch zaznaczył, że w podobnej sytuacji do Rafinhi jest również João Cancelo z Valencii. − Nie możemy na razie kupić Cancelo i Rafinhi, zobaczymy później. Obaj są świetnymi graczami, dali drużynie wiele dobrego.

Teoretycznie Inter powinien kupić Rafinhę za 35 milionów euro, ponieważ awansował do Ligi Mistrzów, co było jednym z warunków transferu. Nigdy jednak nie ogłoszono publicznie dokładnej treści porozumienia między Barçą a Interem, ponieważ Włosi muszą uważać, by spełnić wymagania Finansowego Fair Play.

Na konferencji prasowej Spalletti odniósł się również do przyszłości Icardiego, która „zależy od chęci zawodnika”. Szkoleniowiec nie spieszy się też z przedłużeniem umowy z klubem. − Mam jeszcze kontrakt na kolejny sezon − podkreśla.

Fot. Hugo Pérez Marsol / CC BY 2.0

Udostępnij:

Komentarze (61)

Gorące tematy