Następny mecz:  Barcelona  -  Girona     ·  Niedziela, 23 września 20:45  ·  5. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Dublet Abela Ruiza na igrzyskach śródziemnomorskich

 23 czerwca 2018, 22:45

 Julia Cicha

Źródło: Mundo Deportivo

 2 komentarze

Zawodnik FC Barcelony Abel Ruiz oraz Sergio Gómez, który niedawno przeszedł do Borussii Dortmund, byli bohaterami reprezentacji Hiszpanii do lat 18. w meczu z Algierią na igrzyskach śródziemnomorskich.

Hiszpanie wygrali 4:1, a już po 20 minutach prowadzili 4:0. Spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem, ponieważ autobus wiozący zawodników zgubił się po drodze, ale te okoliczności nie zdekoncentrowały podopiecznych Luisa de la Fuente. Strzelanie rozpoczął w 5. minucie Abel Ruiz, a sześć minut później kolejne trafienie dorzucił Gómez. Później każdy z piłkarzy dołożył jeszcze po jednym trafieniu. Honorowego gola dla Algierii strzelił Boutriff w 75. minucie.

Innym zawodnikiem Barçy, który wystąpił w tym meczu, był Juan Miranda. Z kolei Mateu Morey i Arnau Tenas znaleźli się wśród rezerwowych. Teraz Hiszpanie zmierzą się z Bośnią. O awans do półfinału powalczą w niedzielę o 20.

Udostępnij:

Komentarze (2)

Gorące tematy