Rafinha znów nie trenuje z zespołem, Samper wrócił do zajęć [WIDEO]

Dariusz Maruszczak

20 lipca 2018, 11:23

Mundo Deportivo

4 komentarze

Rafinha nie wziął udziału w dzisiejszym treningu i podobnie jak wczoraj ćwiczył jedynie indywidualnie. Do pracy z grupą powrócił za to inny nieobecny z wczorajszych zajęć Sergi Samper.

Po jednym dniu przerwy w treningu wzięli udział piłkarze Barçy B, którzy walczą o udział w tournée po Stanach Zjednoczonych. Dziś okazję do zaprezentowania się Ernesto Valverde mieli Sergi Palencia, Carles Pérez, Monchu, Abel Ruiz, Riqui Puig, Alex Collado, Jorge Cuenca, Oscar Mingueza i Marc Cucurella. Na początku treningu zawodnicy Barcelony złożyli życzenia Lucasowi Digne'owi, który obchodzi dziś 25. urodziny.

Dziś o 18:30 rozpoczną się drugie zajęcia przewidziane na piątek. Jutro odbędzie się jedna sesja treningowa, a w niedzielę piłkarze będą mieli wolne. We wtorek drużyna Ernesto Valverde wyleci na tournée do Stanów Zjednoczonych.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Cuenca znowu na treningu :D Mam nadzieję że chłopak dobrze się prezentuje na treningach, i że pojedzie do USA

Komentarz usunięty przez użytkownika

Chyba sobie trzeba odpuścić braci Alcantara. Jakiś pechowy gen. Uwielbiam Rafinhę jako gracza i gościa który wydaje się sympatycznym człowiekiem ale to jest szklanka. Jakby grał non stop to wierzę że byłby kluczowym graczem ale z takimi przerwami nigdy nie wejdzie na wyżyny a swoje lata ma.

Tak samo nie rozumiem fascynacji transferem Thiago. Uważam że to bardzo solidny i klasowy pomocnik, ale nie jest typem który w pojedynkę odmienia losy meczu a jego forma zdrowotna jest podobna jak jego brata.

Wielka szkoda, ale jak mamy grać o wszystko to jednak trzeba w końcu sobie powiedzieć dość mimo przeogromnej sympatii do Rafinhi.