Emilio Butragueño: Do wyniku 0:2 byliśmy dużo lepsi we wszystkim

27 lutego 2019, 23:27

AS

42 komentarze

Emilio Butragueño przeanalizował porażkę Realu Madryt z Barceloną w półfinale Pucharu Króla.

Smutny wieczór: Jesteśmy smutni z powodu wyniku, ale piłka nożna jest bardzo ciekawa. Do wyniku 0:2 byliśmy dużo lepsi we wszystkim, kontrolowaliśmy grę i tworzyliśmy okazje… Efektywność Barcelony zadecydowała o rezultacie. Zmarnowaliśmy niesamowicie dużo szans. Jest nam przykro z powodu zawodników i kibiców, którzy byli świetni. Barça wykorzystała okazje i to przesądziło o wyniku dwumeczu.

Vinicius: 18-latek, który jest w stanie robić takie rzeczy w meczu przeciwko Barcelonie, to ktoś niesamowity. Miał swoje okazje, jest niezwykle groźny. Bardzo dużo daje nam w ataku, jesteśmy z niego zadowoleni i z radością myślimy o jego przyszłości.

Sobotnie spotkanie: To trudny dla nas wieczór, nie zasłużyliśmy na taki wynik. Normalne byłoby prowadzenie 2:0 do przerwy. Teraz musimy odpocząć i przygotować się do sobotniego meczu. Rywalizujemy, by wygrywać, a po porażkach trzeba trzymać się razem.

Za to Barca najszybciej przechodzi z kontry do ataku pozycyjnego:)

Uwielbiam wypowiedzi tego dzbanek.Już jest dzień lepszy.

Jak można być dużo lepszym we wszystkim przegrywając 0:2 ???? jaja jak berety

Zrobię wam streszczenie tej wypowiedzi.
Przegraliśmy przypadkiem. Powinniśmy wygrać . Barcelona miała szczęście.

Co za głąb.

"Normalne byłoby prowadzenie 2:0 do przerwy". To brzmi jakby na boisku wydarzyło się coś niezwykłego ale mega kontrowersyjnego. "Normalnie prowadzilibyśmy 2:0". To co takiego nienormalnego się wydarzyło? Beznadziejna skuteczność Juniora, którą prezentuje we wszystkich meczach? Kapitalne interwencje MATS, które prezentuje we wszystkich meczach? Panie Emilio, nie wydarzyło się na boisku nic dziwnego, czego nie można się było spodziewać. Real nie zasłużył na ani jedną bramkę w pierwszej połowie. Gdyby było inaczej, to by ją strzelili.

Emilio, 0:3 rozwiewa wszelkie wątpliwości kto był lepszy. Jak to mówią na białej, nieważne w jakim stylu, nikt tego nie będzie pamiętał.
A jak chcecie wygrywać to nauczcie Viniciusa strzelać bramki a nie tylko szybko biegać

Zgadzam się , do pierwszej bramki byli lepsi,po drugiej skrzydła im opadły.Mnie też zszokował Suarez, przeszedł o 2 poziomy wyżej.Mimo wszystko ,najlepszy Ter Stegen ,potem Demele ,potem Suarez.

Drużyna lepsza to ta która strzeli więcej bramek w meczu tak? Czy dobrze rozumiem czy zasady się zmieniły?

Lepsi??
Dobre żarty.
Wypsztykali się szybko jak prawiczek przy koronkowych majtkach...
Barça taktycznie ich zdominowała.
3:0 i tyle w temacie.
Żegnamy ozięble.

Do wyniku 2:0 byliśmy lepsi we wszystkim... opróczy wyniku :D

Który to już raz gada głupoty xD W pierwszej połowie byli lepsi owszem ale na tym koniec.

Ha dobry ziomek :) niech na stanowisko bajkopisarza zastąpi albo dołączy się do Pereza, wtedy może wydadzą " Tomik głupoty z Madrytu " :D

W waleniu głupot także, to fakt.

To może czas spotkać się w UCL,w 1/4 chociażby.Zakładam,że z Lyonem obejdzie się bez kłopotów.

A gdzie wzmianka o terminarzu tak jak ostatnio?

Psy szczekają a karawana jedzie dalej, nie strzelają bramek to nie wygrywają, proste :)

Czekałem na te wypowiedzi z realu. W sumie może i ma racje, ale nie ma to dla mnie znaczenia. Z inną drużyną by mnie wkurzał nasz styl a z realem to barca moze gówno grac i cały czas wygrywać. Nie ma nic lepszego niż ból dupy białych.

Real zagrał naprawdę dobrze. Do pierwszego gola byli lepsi. Ale myśle ze w tym sezonie w końcu odpadną z LM. Po pierwsze grają dużo gorzej defensywie i nie wykorzystują okazji strzeleckich. Poza tym po golu widać ze bardzo siedli psychicznie jakby nie wierzyli ze coś tu jeszcze ugrają. Nie maja w tym sezonie tej mentalności która ich ciągnęła nieraz

Butragueno nie łam się. Jeszcze dwa mecze i wakacje! :D

W traceniu bramek szczególnie, stąd ten wynik :)

Kolejny odrealniony :D Jak Levante ich gniotło to gadał zapewne co innego

Levante do 0:1 było znacznie lepsze we wszystkim.

Jak wysokim wynikiem musi przegrać Real żeby ten człowiek powiedział że zagrali źle?