Sergio Busquets: Nie zaskakuje nas już to, co robi Messi

18 marca 2019, 00:02

Sport

9 komentarzy

Pomocnik Barcelony Sergio Busquets wypowiedział się na temat wygranego 4:1 meczu z Realem Betis na Benito Villamarín. Jednym z najbardziej godnych zapamiętania momentów tego spotkania była owacja dla Leo Messiego po przepięknym trzecim trafieniu w 85. minucie.

Messi: Nas już nie zaskakuje to, co on robi, ponieważ mamy szczęście, że możemy oglądać go codziennie podczas treningów. To dla nas zaszczyt, że możemy na niego liczyć, i że robi różnicę w taki sposób.

Ważne zwycięstwo: Pozostało jeszcze wiele punktów do zdobycia i jest o co walczyć, ale wracamy do domu ze świetnymi odczuciami, żeby odpocząć podczas przerwy na mecze reprezentacji.

Wyciągnięte wnioski z pierwszego spotkania: Nauczyliśmy się wiele w tamtym meczu i dziś zrobiliśmy wszystko dobrze.

Decydująca część sezonu: Jesteśmy regularni i jeśli tacy pozostaniemy, mamy wiele do zdobycia w LaLidze. Musimy dalej prezentować się tak samo lub lepiej, ponieważ przed nami najlepsza część sezonu i walczymy o Ligę Mistrzów, która będzie najtrudniejsza do wygrania.

Chyba Langlet jeszcze się nie przyzwyczaił bo chłopak aż za głowę się złapał

Odpowiedź na ostatnie pytanie przeczytałem :" Jesteśmy religijni..." :)

Dobrze, że na koniec sezonu Busquets złapał formę.

Palce lizać tak to określę.

Kiedy będzie powtórka tego meczu?

No mnie też nie, dlatego nie pisze jak reszta nagminnie że jest genialny i nie jestem jak media które hypeuja cr bo trzeba przybliżyć do Messiego, mimo że nic do cr nie mam, ale as i marca niedawno były zbyt wymowne

widząc co zawodnicy mówią co robi Leo myśle że to dla nich już rutyna jak przeciętnego Kowalskiego chodzenie do pracy XD