Leo Messi wraca do Barcelony i nie zagra w kolejnym meczu reprezentacji Argentyny

23 marca 2019, 02:04

Twitter

54 komentarze

Reprezentacja Argentyny poinformowała na Twitterze, że Leo Messi nie pojedzie z drużyną do Maroka. Napastnik FC Barcelony wróci z Madrytu do stolicy Katalonii.

Na koncie reprezentacji Argentyny na Twitterze możemy przeczytać, że u Leo Messiego ponownie zaostrzył się ból w okolicach kości łonowej. Napastnik Barçy wziął udział w przegranym przez Albicelestes 1:3 spotkaniu z Wenezuelą na Wanda Metropolitano. Rozegrał pełne 90 minut. Powrót Messiego do kadry po sześciu meczach przerwy nie okazał się udany, a na kolejną szansę La Pulga będzie musiał poczekać do następnego zgrupowania.

Podczas obecnej przerwy na mecze reprezentacji Argentyna zagra jeszcze w Tangerze z Marokiem we wtorek 26 marca o 20:00 czasu polskiego. W tym spotkaniu oprócz Leo Messiego nie weźmie udziału również Gonzalo Martínez, który doznał kontuzji mięśnia dwugłowego w lewej nodze.