Następny mecz:  Barcelona  -  Celta     ·  Sobota, 22 grudnia 18:30  ·  17. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

• 1899Cule

@MarioVeB!: Masz rację. Czytałem tutaj opinię na temat tego meczu, to wydaje mi się, że większość tego meczu nie oglądała, a zobaczyła wynik i od razu Argentyna jaka słaba. Przyznaję ci rację z Mezą, dzisiaj był świetny. On dzisiaj i Lanzini z Włochami dali więcej tej reprezentacji niż ten "wielki" Dybala. Ale wiadomo, że jak gra w Ameryce Południowej to jest słaby, a Icardi i Dybala byliby lepsi. Pierwsza połowa w wykonaniu Argentyny była świetna. Argentyna grała, Hiszpania strzeliła dwie bramki. W drugiej połowie coś się rozsypało i taki jest wynik. Wiadomo, że jest kilka problemów w tej reprezentacji, ale nie można aż tak panikować, że Argentyna nie wyjdzie z grupy, bo aż śmiać mi się chce.

Ostatnie wystawione oceny

10. kolejka La Liga Niedziela, 28 października 16:15 Transmisja: Eleven Sports 1