Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Piła

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 1300

Liczba komentarzy

163

Ocena komentarzy

+347

Najlepiej oceniane komentarze
  • Raf_8922

    Kurde Panowie jak nie spróbujemy to nie będziemy widzieli!? Wszystko już opisujecie jak to będzie a skąd wiecie? Od czasów Rijkaarda nigdy nie mieliśmy na ławce trenera z jakimś doświadczeniem w lidze wszystko to wynalazki, ze tak powiem w postaci byłych wychowanków czy trenerów, którzy w zasadzie przed objęciem Barcelony niczym się nie wyróżniali w EUROPIE. Valverde doskonale zna rynek hiszpański, wiadomo od reszty jest jeszcze sztab. Dla mnie to rozsądne wyjście bo mając taki potencjał w ataku jaki mamy to się nie boje, ze może być gorzej a jeżeli jest a tu chodzi o organizacje taktyczne, które u Lucho i Unzue lezą co widać doskonale. Ten pressing to po pierwsze rzuca się w oczy a Bilbao z tego zawsze kojarzę, ze potrafili wysoko wychodzić pressingiem.. zawsze mnie zastanawiało czemu my nie możemy zagrać jak z PSG u siebie np w Turynie ostatnio? tylko zawsze w momencie gdy dostajemy baty albo tracimy bramkę. Od samego początku czasem trzeba narzucić swoje tempo a Barcelona Enrique tego nie potrafi i tyle!

  • Raf_8922

    Średnio mi się chce wierzyć, ze w momencie gdy przyjdzie Coutinho to Ney tym bardziej odejdzie. Przychodzi twój najlepszy ziomek o czym zawsze podkreślasz, ze to twoje marzenie zagrać z nim w jednym klubie po czym zbijasz z nim piątkę i odchodzisz jak gdyby nic do "smutnego" PSG. No sorry ale tak trzeba to przedstawić na tle Barcelony z którą po przyjściu Cou można jeszcze bardziej podbić Europe. Sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Gorące tematy