Następny mecz:  Barcelona  -  Sociedad     ·  Sobota, 20 kwietnia 20:45  ·  33. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Szumi

Szumi Redaktor serwisu FCBarca.com

Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Ronaldinho,Rivaldo

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

finał PZP z PSG 14 maja 1997

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 3200

Liczba komentarzy

177

Ocena komentarzy

+46

Najlepiej oceniane komentarze
  • Szumi  

    @matifcb1899: To po co udzielasz się pod każdymi ocenami, skoro się dla Ciebie nie liczą? Sam sobie przeczysz. Nie chcę wchodzić w agresywną polemikię, pamiętaj jednak, że każdy z nas ma swoje normalne życie, obowiązki służbowe poza działaniem w redakcji, rodzinę, prywatne i służbowe wyjazdy. Nie zawsze jesteśmy w stanie wrócić do każdych ocen, jest ich ponad 50 w każdym sezonie.Poza wszystkim co jest to powiedziane: Zapraszam do zespołu oceniających spotkania. Mamy na przyszły sezon wolne miejsca, zawsze przyda się pomoc, chętnie oddamy pola zaangażowanym osobom pełnym werwy, czasu oraz wiedzy merytorycznej. Absolutnie BEZ ZŁOŚLIWOŚCI, bo zaraz ponownie zostanę posądzony o hejtowanie :)

  • Szumi  

    @Mith: Tak jak pisałem we wstępie: brak dostępnych statystyk w wiarygodnych źródłach dla najwcześniejszego stadium Copa del Rey w którym gra Barcelona powoduje, iż tym razem zrezygnowaliśmy z ich publikacji w ocenach. Jedyna możliwość to "ręczne" policzenie statystyk.

Ostatnie wystawione oceny

15. kolejka La Liga Sobota, 10 grudnia 13:00 Transmisja: Eleven

Gorące tematy